Тренінг «Шляхи та засоби формування медіаграмотності особистості в закладах освіти»

Відповідно до плану реалізації завдань всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» 21 березня 2018 року у Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг «Шляхи та засоби формування медіаграмотності особистості в закладах освіти», який провела Городецька О.В., викладач кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат педагогічних наук.

Під час роботи педагогів було ознайомлено із актуальними проблемами розвитку та впровадження медіаосвіти в освітній процес закладів освіти. Учасники тренінгу змогли обмінятися досвідом та інноваційними ідеями щодо підвищення ефективності формування медіаграмотності особистості. Аналіз наявного досвіду з питань створення психолого-педагогічного середовища для формування медіаграмотності та медіакультури особистості в сучасному освітньому процесі дозволив закріпити отримані теоретичні знання на практиці.

Проведені практичні тренінгові вправи з розвитку медіаграмотності та медіакультури особистості, розглянуті приклади впровадження медіатехнологій на уроках сприяли реалізації поставлених завдань. Під час рефлексії усі учасники тренінгу звернули увагу на актуальність теми, оскільки медіаграмотність – це необхідне вміння для сучасної особистості. Усі учасники тренінгу отримали іменні сертифікати про проходження навчання із вказаною кількістю годин.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти