Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

21 березня 2018 р. у ТОКІППО відбулося засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розвязання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене методистом НМЦПССР Демидась С. Р. та доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є.

Метою роботи інтервізійної групи було підвищення рівня професійності практичних психологів, розвиток базових навичок консультування, опанування новими техніками в процесі інтервізійної взаємодії, залучення працівників психологічної служби до інноваційних форм роботи з суб’єктами освітнього процесу; ознайомлення учасників з правилами та особливостями роботи інтервізійної групи.

Зокрема, обговорено такі питання: особливості роботи інтервізійної групи; правила роботи в інтервізійній групі; визначення особливості побудови конгруентних стосунків у системі «практичний психолог –клієнт». А також були проаналізовані ситуації, що виникають у роботі психологів з учасниками освітнього процесу.

Під час засідання психологи активно та творчо працювали обмінювалися досвідом та поглядами, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками роботи учасниками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти