Методичний семінар-практикум для учителів основ здоров’я «Діяльнісний підхід у вивченні основ здоров’я в умовах модернізації змісту освіти: з досвіду роботи методичних установ Борщівського району».

22 березня 2018 року на базі Тернопільського ОКІППО відбувся методичний семінар-практикум для учителів основ здоров’я «Діяльнісний підхід у вивченні основ здоров’я в умовах модернізації змісту освіти: з досвіду роботи методичних установ Борщівського району».

У ході семінару окреслено питання щодо діяльнісного підходу у навчанні як вимоги Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти (Олендер І.О., методист Тернопільського ОКІППО) та психологічних аспектів реалізації діяльнісного підходу на уроках основ здоров’я (Кавецький В.Є., в.о.завідувача кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО, кандидат педагогічних наук).

Учителі закладів загальної середньої освіти Борщівського району Шийка О.П., Вівсяник І.В., Олійник С.В., Нестер Н.П., Фльорчук Н.М. моделюючи з присутніми певні етапи уроку, розглянули ряд важливих питань щодо методології сучасного уроку на засадах діяльнісного підходу; ролі учителя у забезпеченні відпрацювання практичних дій школярів при вивченні навчальних тем; співпраці з батьками при виконанні завдань, спрямованих на моделювання здоров’язбережувальних компетенцій дітей.

Завершено семінар-практикум виробленням методичних рекомендацій для учителів.

 

 

 

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти