Вітання переможцям IV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Упродовж 13 березня – 6 квітня 2018 року відбувалися інтелектуальні випробування IV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Змагання олімпіади проходили у багатьох обласних центрах України.

На IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 році команди Тернопільської області в нелегкій боротьбі вибороли загалом 21 диплом, з яких 5 – I ступеня, 6 – II ступеня, 10 – III ступеня. Найщиріші вітання учням-переможцям та їхнім вчителям-наставникам! Подальших успіхів і перемог!

 

з/п

Прізвище,

ім’я та

по батькові учня

Назва навчального закладу

Клас

Диплом (ступінь), здобутий на IV етапі

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня

Історія

1.

Кудасюк Марія Ігорівна

Кімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. кременецької районної ради Тернопільської області

9

І

Кузь Тетяна Георгіївна

2.

Томчук

Євген

Андрійович

Тернопільська Українська гімназія

ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

І

 

Томашевська

Лариса

Анатоліївна

Англійська мова

3.

Федорейко Соломія Олександрівна

Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області

 

10

ІІІ

Жук Світлана Дмитрівна

4.

Ільків Андріяна Андріївна

Заліщицька державна гімназія    м. Заліщики Тернопільської області

 

11

ІІІ

Савчинська Марія Василівна

Німецька мова

5.

Маттіес Фредеріке Еліза

Теребовлянський навчально-виховний комплекс

 

10

І

Вівчарик Марія Петрівна

6.

Маттіес Шарлотте

Теребовлянський навчально-виховний комплекс

9

ІІ

Вівчарик Марія Петрівна

7.

Коваль Яна Ігорівна

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

ІІ

Рейтор Мирослава Василівна

Французька мова

8.

Лукащук Василь Васильович

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

9

ІІ

Сисак Ірина Степанівна

9.

Господарська Соломія Ігорівна

ТернопільськаУкраїнська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

11

ІІ

Бабій Оксана Григорівна

Біологія

10.

Каній Віталій Олегович

Кошляківська загальноосвітня шола І-ІІ ст.. Скориківської сільської ради Підволочиського району

9

І

Каній Марія Антонівна

11.

Васьків Діана Павлівна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – медичний ліцей №15» Тернопільської міської ради

11

ІІІ

Кучер Лідія Євгенівна

Географія

12.

Петришин Станіслав Андрійович

Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка

10

І

Сампара Оксана Володимирівна

13.

Петрик Юлія Олександрівна

Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Дроз Катерина Сергіївна

14.

Заєць Тетяна

Віталіївна

Кременецького ліцею ім. У.Самчука

8

ІІІ

Козачук Оксана Олексіївна

15.

Щурик Христина Миколаївна

Шумського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – гімназія»

9

ІІІ

Ковальська Ліна Леонідівна

Екологія

16.

Тимошенко Павло Олександрович

Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради

11

ІІ

Стрижак Світлана Анатоліївна

17

Савка Олеся Олегівна

Тернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

10

ІІІ

 

Судомир

Лілія

Мирославівна

Астрономія

18.

Кипибіда Діана Данилівна

Тернопільська Українська гімназія

 ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

10

ІІІ

Киричук Наталія Володимирівна

Трудове навчання

19.

Машталєр Анастасія Ігорівна

Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

9

ІІІ

Галас Галина Миколаївна

Інформаційні технології

20.

Зубюк Денис

Валентинович

Тернопільський  технічний ліцей

10

ІІІ

Мороз Тетяна Ігорівна

21.

Тимошенко Павло Олександрович

Кременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради

11

ІІІ

Остапчук Лідія Миколаївна

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти