Вітаємо переможців та їх наставників підсумкових етапів україномовних Міжнародних конкурсів!

 Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

 НАКАЗ №327 від 04.04.2018 року «Про нагородження переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т. Шевченка».

 Конкурсу з української мови імені П.Яцика

 НАКАЗ №381 від 18.04.2018 року «Про підсумки ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика»

 Переможці фінального етапу Міжнародного  мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
 імені Т. Шевченка 

з/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Диплом

Вчитель, викладач

1

Гібський Владислав

Кременецька загальноосвітня школа-інтернат
І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

7 клас

Диплом ІІІ ступеня

Романіна Тетяна Михайлівна

2

Боднарчук Мар’яна

Івано-Пустенська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівського району 8 клас

Диплом ІІ ступеня

Боднарчук Людмила Василівна

3

Бурдяк Діана

Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 Чортківської міської ради

 8 клас

Диплом ІІІ ступеня

Возьна Ольга Михайлівна

4

Турчин Софія

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка Тернопільської міської ради

9 клас

Диплом ІІІ ступеня

Балабан Галина Михайлівна

Зуляк Галина Ярославівна

5

Полиняк Вадим

Циганська

ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка

11 клас

Диплом ІІІ ступеня

Герасимів Наталія Михайлівна

6

Рудий Роман

ЗОШ І-ІІІ ст.№1 м.Зборова

11 клас

Диплом ІІІ ступеня

Назар Оксана

Петрівна

7

Пискливець

Наталія

 Чортківський гуманітарно-педагогічний  коледж імені Олександра Барвінського

Диплом І ступеня

Швед Ганна Ярославівна

8

Канюк Вікторія

Чортківський гуманітарно-педагогічний  коледж імені Олександра Барвінського

Диплом ІІІ ступеня

Волощук Наталя Василівна

9

Ягнич Мар’яна

Чортківський гуманітарно-педагогічний  коледж імені Олександра Барвінського

Диплом ІІІ ступеня

Поплюжний Тарас Богданович

10

Нестерович Юліана

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Диплом ІІІ ступеня

Вашків Леся Петрівна

 

 

Переможці фінального етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика 

№з/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Диплом

Вчитель, викладач

1

Богач Антоніна

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького

Тернопільської міської ради

Диплом І ступеня

Васильчишин Леся Василівна

2

Пакуляк Анастасія

Борщівська загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 1

Диплом І ступеня

Бартошко Лариса Володимирівна

3

Грибачова Марта

Зборівська державна українська гімназія              ім. Романа Завадовича

Диплом ІІ ступеня

Нечай Ганна Ярославівна

4

Лебідь Марія

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»

Диплом ІІ ступеня

Братусь Марія Петрівна

5

Мартинюк Анастасія

Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Диплом ІІ ступеня

Бойчук Тетяна Василівна

6

Мерецька Анна

Тернопільська Українська гімназія  

ім. І. Франка Тернопільської міської ради

Диплом ІІІ ступеня

Зуляк Галина Ярославівна

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти