Повідомлення про обласний семінар для методистів ПС та практичних психологів ЗНЗ на тему “Вектор розвитку психологічної служби в умовах реформування освіти: з досвіду роботи методичної служби м. Кременець”

Повідомлення

24 квітня 2018 року на базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар для методистів ПС та практичних психологів ЗНЗ на тему “Вектор розвитку психологічної служби в умовах реформування освіти: з досвіду роботи методичної служби м. Кременець.”

На заході розглянуті такі питання: становлення та розвиток психологічної служби в умовах реформування освіти; роль працівників психологічної служби в освітньому процесі ( Коротюк З. М., Демидась С. Р.); з досвіду психологічної служби м. Кременець «Інноваційні технології психологічного та соціального супроводу освітнього процесу нової української школи» (Шевчук Л. Ф.-методист МК відділу освіти Кременецької міської ради).

В практичній частині семінару проведено заняття з танцювально-рухової терапії для зняття тілесних та психологічних затисків, профілактиці психосоматичних захворювань у педагогів. «Східний танець» ( Штогун О.О. практичний психолог НВК «Кременецька гімназія-ЗОШ I ст.»; Альонова В. Л.-практичний психолог ЗДО № 5 м. Кременець). А також з досвіду Польщі: гра «Боча» для корекції психофізичного розвитку учнів інклюзивних класів ( Герасимович Н. В.- практичний психолог-методист Кременецької ЗОШ I-III ст. № 4; Кравчук Г. Б.-практичний психолог-методист Кременецької ЗОШ I-III ст. № 3).

Під час семінару методисти та практичні психологи активно працювали та обмінювалися досвідом. За підсумками роботи учасниками були вироблені методичні рекомендації.

Захід організовано та проведено методистом, в.о. завідувача НМЦПССР Коротюк З.М. та методистом НМЦПССР Демидась С. Р.