«Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» для Козівського району

19  березня 2018 року відбувся просвітницький інтерактивний захід (з елементами тренінгу) «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» у м. Козова.

Учасники заходу — педагогічні працівники закладів освіти м. Козови та Козівського району, які відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини (заступники директорів шкіл з навчально-виховної, виховної роботи, вчителі історії та правознавства, української мови і літератури та ін.), представники громадських організацій «Гуртом!» та «Центр Гармонія».

Із вітальним словом до учасників звернулися: Скобляк І.Р.,заступник голови Козівської РДА; Медицька В.Г.., начальник  відділу освіти та спорту Козівської  РДА; Стасів Р.В., завідувач Козівського РМК.

В ході заходу розглядались як теоретичні так і практичні питання, пов’язані з впровадженням Української Хартії вільної людини в освітній процес. Ігор Ковалик, голова ГО “Гуртом!», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області зробив акцент на впровадженні в освітній простір громадянської освіти Нової української школи крізь призму Української Хартії вільної людини.

         Завідувачем центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Світозарою Хомою та методистом Марією Голуб були проведенні тренінгові вправи щодо практичного впровадження цінностей Української Хартії вільної людини . У рамках заходу відбулась зустріч з представниками районної ради старшокласників, де обговорювали питання участі учнівської молоді у діяльності щодо популяризації ідей Української Хартії вільної людини. Кожен учасник отримав матеріали та серти- фікат про участь у просвітницькому заході.