Реалізація УХВЛ у Підгаєцькому районі

13 квітня 2018 року відбувся просвітницький інтерактивний захід (з елементами тренінгу) «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» у м. Підгайці.

Учасники заходу — педагогічні працівники закладів освіти м. Підгайці та Підгаєцького району, які відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини (заступники директорів шкіл з виховної роботи, вчителі історії та правознавства, української мови і літератури та ін.), представники громадських організацій «Гуртом!» та «Центр

 Із вітальним словом до учасників звернулися: Баран І. П., голова Підгаєцької районної ради; Колодницька А. І., голова Підгаєцької  РДА;Патра В. В. , в.о.начальника  відділу  освіти, молоді та спорту Підгаєцької  РДА; Кедич І. Ф., завідувач районним методичним кабінетом.

В ході заходу розглядались як теоретичні так і практичні питання, пов’язані з впровадженням Української Хартії вільної людини в освітній процес. Ігор Ковалик, голова ГО “Гуртом!», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області зробив акцент на впровадженні в освітній простір громадянської освіти Нової української школи крізь призму Української Хартії вільної людини, голова ради ГО «Центр Гармонія», заступник голови ГО «Гуртом!» Дмитро Вакуленко висвітлив питання співпраці закладів освіти з громадськими організаціями, які є співучасниками обласної програми, розкрив різноманітність шляхів впровадження ідей Української Хартії вільної людини в освітній процес .

Завідувачем центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Світозарою Хомою та методистом ТОКІППО Іриною Рудник були проведенні тренінгові вправи щодо практичного впровадження цінностей Української Хартії вільної людини . У рамках заходу відбулась зустріч з представниками районної ради старшокласників, де обговорювали питання участі учнівської молоді у діяльності щодо популяризації ідей Української Хартії вільної людини. Кожен учасник отримав матеріали та сертифікат про участь у просвітницькому заході.