Успішний виступ юних математиків Тернопільщини на Всеукраїнському фіналі ХХХІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

Дев’ятий рік поспіль школярі Тернопілля активно беруть участь у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач.

12 травня 2018 року на базі Вінницької школи – гімназії №1 ім. М.І.Пирогова відбувся Всеукраїнський фінал чемпіонату. Близько 1000 учнів та студентів, переможців півфіналу змагань, прибули до Вінниці з різних куточків України з надією випробувати власні сили у його завершальних етапах. Учасниками Всеукраїнського фіналу чемпіонату від області цього року стали  35 учнів шкіл міста Тернополя та 22 школярі області.

На урочистому відкритті математичних змагань із вітальним словом до присутніх звернулась Тетяна Станіславівна Збожинська – заслужений учитель України, член Адміністративної ради Міжнародного комітету математичних змагань, керівник міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, капітан команди України на математичних кубках Європи, яка звернула увагу на високі результати учасників, зокрема цікаві, оригінальні та різноманітні підходи до розв’язків задач. Також юних математиків привітав Ігор Михайлович Кривошея – відмінник народної освіти, учитель-методист, Член Адміністративної ради міжнародного комітету математичних змагань, член журі Всеукраїнських олімпіад з математики, голова журі та координатор  Всеукраїнського чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

До відбірково-тренувальних зборів для участі школярів у суперфіналі чемпіонату, який щорічно проходить  наприкінці серпня у Франції запрошено шестеро тернопільських школярів: Карпенко Вікторію (5 клас, ТЗОШ №4), Фареник Юлію (5 клас,  ТЗОШ №20), Гринтус Катерину (7 клас, ТСШ № 29),  Вдовіна Богдана (10 клас, ТТЛ),  Тимчишина Назарія (9 клас, Козівська державна українська гімназія імені В.Герети) та Гірного Миколу (10 клас, Заліщицька державна гімназія). Щиро радіємо за Фареник Юлію, володарку срібної медалі у категорії «5-6 класи» та фаворита чемпіонату у найстаршій віковій категорії Гірного Миколу, який отримав «золото».

Висловлюємо слова вдячності учителям математики області, які забезпечували організацію, проведення проміжних етапів чемпіонату на місцях та здійснювали супровід школярів під час поїздки на фінал у м. Вінницю, зокрема Домбровській Галині Михайлівні, учителю Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4,  Горошко Надії Михайлівні, учителю Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, учителю  Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бернадин Людмилі Андріївні, учителю Передмірської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Борсуківської ОТГ Волохатій Оксані Яківні, учителю Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Медецькій Надії Степанівні, учителю Заліщицької державної гімназії Кузь Світлані Михайлівні.

Адміністрація інституту щиро вітає усіх фіналістів змагань, батьків та учителів з високими досягненнями, зичить успіху та перемог школярам у наступних випробуваннях.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти