Фестиваль-форум для обдарованої учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля»

На виконання спільного розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради «Про нагородження спільними грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради обдарованої молоді» 18 травня 2018 року управлінням освіти і науки облдержадміністрації спільно з  Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний фестиваль для обдарованих і талановитих учнів,  студентської молоді та їх наставників «Гордість і надія Тернопілля». Захід відбувався на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Фестиваль відбувся за сприяння голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Степановича Барни та голови Тернопільської обласної ради Віктора Вікторовича Овчарука.

         З вітальними словами до учасників заходу звернулися: заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Зеновійович Юрик та заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Левкович Крупа. До вітань приєдналися: начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Зіновіївна Хома, ректор Тернопільського національного педагогічного університету Богдан Богданович Буяк, директор  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Миколайович Петровський.

За досягнуті вагомі результати з навчальних дисциплін, перемоги на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад і ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також за високі досягнення у галузі позашкільної освіти та спорту нагороджено спільними грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради, цінними подарунками 61 переможця в 13 номінаціях та їх педагогів.

Святкову концертну програму підготували вихованці Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя та студенти Тернопільського національного педагогічного університету.