НАУКОВІ ГОРИЗОНТИ ШКІЛЬНОЇ ПРИРОДНИЧОЇ ОСВІТИ

17 – 18 травня 2018 року на Тернопільщині проходила Міжнародна науково-практична конференція «Інтродукція рослин на Волино-Поділлі: наука, освіта, мистецтво формування ландшафту, виробництво», у якій взяли участь провідні вчені України, Польщі, Австрії.

Організував конференцію Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з науковими установами України.

Учасники конференції, перебуваючи в Кременці, відвідали Кременецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів, зокрема шкільний дендрарій, у свій час закладений Черняком Володимиром Максимовичем доктором біологічних наук, професором, завідувачем кафедри  змісту і методик навчальних предметів Тернопільського ОКІППО у минулому заступником директора  навчального  закладу.

З метою залучення школярів до наукової роботи між ТОКІППО та Кременецькою ЗОШ-інтернатом І-ІІІ ступенів (директор Мишко В.І.) підписано договір про співробітництво. Це створить можливість педагогам  освітньої установи та  учням займатися науковою роботою як теоретично, так і практично з можливим введенням профільних предметів, оскільки власником інтернату – Кременецькою районною радою прийнято рішення про зміну типу освітнього закладу на ліцей з 1 серпня 2018 року.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти