Віктор Овчарук: Дбаючи про комунальні установи та заклади, ми зобов’язані раціонально використовувати бюджетні кошти

редакція статті з новини на веб-сайті Тернопільської обласної ради

Голова обласної ради нещодавно відвідав Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти. Ця науково-методична установа є єдиним в області навчальним та науково-методичним закладом, що здійснює підвищення кваліфікації педагогічних працівників із 44-х спеціальностей, забезпечує науково-методичний супровід та реалізацію основних напрямів розвитку і функціонування системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти області; координує роботу районних/міських/ОТГ методичних кабінетів; проводить системну роботу з впровадження нових педагогічних технологій, здійснює науково-методичний супровід дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності педагогічних колективів області.  Таким чином він вкрай необхідний педагогічним працівникам краю. У разі відсутності такого закладу вчителі Тернопілля змушені були б проходити курси підвищення кваліфікації далеко за межами області, що створило б значні перешкоди у їх подальшому професійному рості.

На жаль, відсутність власних приміщень призводила до того, що інститут змушений був орендувати приміщення. Попередня оренда обходилась обласному  бюджету більше як півмільйона гривень у рік. Безумовно для області це відчутна сума. Провівши відповідну роботу та перемовини, обласна рада знайшла вихід: сьогодні  Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти орендує за 1 грн. приміщення в Тернопільській дослідній станції Інституту ветеринарної медицини Національної академії аграрних наук України по вул.Тролейбусній,12 площею 319,2 кв.м.

1

«Зміна орендодавця допомогла вивільнити чималі кошти, ми зможемо направити їх на розвиток установи, поліпшити її матеріально-технічну базу, провести ремонті роботи. Це надзвичайно важливо для освітнього закладу. Тим більше, що саме такий інститут єдиний в області, – говорить очільник обласної ради і додає.Ми не маємо права нині нераціонально використовувати бюджетні кошти, навіть дбаючи про власні комунальні установи. Обласна рада і в подальшому працювати у напрямку раціонального забезпечення діяльності  мережі своїх комунальних закладів та установ».

Сьогодні у приміщеннях Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти тривають ремонті роботи, і вже незабаром оновлені аудиторії зможуть прийняти вчительство із різних куточків Тернопільщини.

Директор  Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський та заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, депутат обласної ради Володимир Мисик ознайомили Віктора Овчарука із ходом ремонтних робіт.

23

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти