Відбулося тестування з української мови і літератури

За оперативною інформацією з пунктів тестування, участь у тестуванні взяли 9967 осіб, що становить 97,6 % від загальної кількості зареєстрованих. 

 Один учасник зовнішнього незалежного оцінювання не зміг потрапити у пункт тестування через запізнення, 5 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 1732 осіб. За порушення процедури зовнішнього незалежного оцінювання 13 особам припинено дочасно виконання сертифікаційної роботи.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 25 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Наступні тестування відбудуться: 29 травня  з  німецької,  французької,  іспанської  мов, 01 червня – з англійської мови.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти