Відбулося тестування з української мови і літератури

За оперативною інформацією з пунктів тестування, участь у тестуванні взяли 9967 осіб, що становить 97,6 % від загальної кількості зареєстрованих. 

 Один учасник зовнішнього незалежного оцінювання не зміг потрапити у пункт тестування через запізнення, 5 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 1732 осіб. За порушення процедури зовнішнього незалежного оцінювання 13 особам припинено дочасно виконання сертифікаційної роботи.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 25 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Наступні тестування відбудуться: 29 травня  з  німецької,  французької,  іспанської  мов, 01 червня – з англійської мови.