Гордість і надія Тернопілля

Доброю традицією на Тернопільщині стало проведення щорічного фестивалю-форуму для обдарованої учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».

Форум проводиться з ініціативи та сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради та управління освіти і науки Тернопільської ОДА з метою стимулювання, підтримки та заохочення обдарованої і талановитої молоді.

У цьому навчальному році учасниками ІІІ етапу олімпіад були 1245 учнів, переможцями стали 525 школярів. На IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 році команди Тернопільської області в нелегкій боротьбі вибороли загалом 21 диплом, з яких 5 – I ступеня, 6 – II ступеня, 10 – III ступеня.

18 травня 2018 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка форум зібрав 61 переможця IVетапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін, ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, а також учнівську молодь, яка має високі результати в галузі позашкільної освіти. Учасники отримали іменні премії видатних уродженців Тернопільської області. Участь у заході взяли заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа та начальник управління освіти і науки  облдержадміністрації Ольга Хома, директор Тернопільського ОКІППО Петровський О.М.

Вітаємо учасників фестивалю-форуму та бажаємо нових звершень і перемог.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти