Комісія з освіти Тернопільської обласної ради доручила ТОКІППО розробити Положення про конкурс, а також підтримала окремі депутатські освітянські пропозиції, запропоновані Крупою Л. Л. та Мисиком В. С.

Редакція новини з сайту Тернопільської обласної ради

Комісія вирішила утворити робочу групу з підготовки матеріалів для відбору кандидатів на щорічне преміювання Верховної Ради України

0Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Депутати розглянули понад двадцять питань, обговоривши які, прийняли відповідні рішення.

Зокрема – слухали заступника голови Тернопільської обласної ради Любомира Крупу «Про розгляд службової записки від 02 травня  2018 року щодо обговорення питання про розроблення вказаного «власного положення», яке випливає з Типового положення «Про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти». Після пропозицій та зауважень члени комісії вирішили: «Доручити Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти підготувати проект положення про конкурс на посаду керівника  державного, комунального закладу загальної середньої освіти».

1Утворено також робочу групу з підготовки матеріалів на постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, для відбору кандидатів на щорічне преміювання Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Заслухавши питання «Про розгляд депутатського звернення Мисика Володимира Святославовича від 11 травня 2018 року № 01-02/22-2018 «Про преміювання учнів та вчителів закладів освіти Тернопільської області за результатами ЗНО», комісія вирішила: 

«1. Підтримати депутатське звернення Мисика Володимира Святославовича від  11 травня 2018 року № 01-02/22-2018 «Про преміювання учнів та вчителів закладів освіти Тернопільської області за результатами ЗНО».

2. Рекомендувати Тернопільській обласній раді  розглянути запропонований проект рішення Мисика Володимира Святославовича на найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти