Учні з Тернопільщини здобули перемоги в ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Для участі у Конкурсі з українознавства у 2018 р. було подано 264 науково-дослідні роботи з 24 областей України, м. Києва та з-за кордону. На заключний етап Конкурсу, який відбувався 29–31 березня 2018 року, до Києва за рішенням Журі Конкурсу було запрошено 101 учень. Їхні роботи набрали найбільшу кількість балів за рецензуванням та підсумками роботи комісії з відбору претендентів до ІІ (очного) етапу Конкурсу.

Тернопільську область в ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства представляли 14 школярів, з яких переможцями І (заочного) етапу відповідно до наказу НДІУ від 15.03.2018 р. № 9 стали 3 учнів.

Переможцями ІІ (очного) етапу Конкурсу відповідно до наказу НДІУ від 30.03.2018 р. № 15 (за найбільшою сумарною кількістю балів за рецензування науково-дослідної роботи, оцінки за письмову роботу та усний захист роботи) стали 2 учнів.

Дипломом переможця І (заочного) етапу Конкурсу відзначено 1 учня.

У рамках проведення ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства 29 березня 2018 р. відбувся круглий стіл для педагогів на тему: «Усна історія в українознавчих дослідженнях», за результатами якого вчителі отримали сертифікати учасника круглого столу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти