Заняття школи педагогічної майстерності для керівників гуртків військово-патріотичного профілю

31 травня 2018 року  у Тернопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов з метою підвищення ефективності роботи гуртків військово-патріотичного профілю, ознайомлення з організацією роботи гуртків за програмами «Юний рятувальник» і «Сучасний воїн» було проведено заняття школи педагогічної майстерності для керівників гуртків військово-патріотичного профілю Монастириського, Теребовлянського, Тернопільського районів, ОТГ Коропецької, Микулинецької селищних  та   Золотниківської, Іванівської, Байковецької, Великогаївської сільських рад на тему «Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд».

Учасники,  виконавши Державний гімн України, ознайомилися з організацією роботи і програмою гуртка «Юний рятувальник», з рекомендаціями від співавторів програми Сагайдака Л.Д. і Білоуса П.М. (Тернопільський навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД). Практичний майстер-клас із засобів захисту органів дихання і шкіри та сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки і дозиметричного контролю провів майстер навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Товарницький І.Ю.

Керівник гуртка Довжанківської ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ  Тернопільського р-ну Терлецький В.М. показав своє бачення розвитку предмета «Захист Вітчизни», військово-патріотичного виховання та гурткової роботи, презентувавши свою програму гуртка «Сучасний воїн» і продемонстрував матеріали свого відеоблогу, поділився досвідом створення матеріальної бази.

Провів заняття методист центру виховної роботи, захисту прав дитини і громадянської освіти ТОКІППО Волянюк Б. О., акцентувавши увагу присутніх на проблемах військово-патріотичного виховання в сучасній школі, шляхах їх вирішення, презентував настільні ігри Українського інституту національної пам’яті «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 рр.», «100 облич Української революції 1917-1921рр.» та тернопільське видання «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».

На завершення роботи учасники побували у Тернопільському державному архіві, де головний спеціаліст ДАТО Сулима О. Я. познайомила з експозиціями виставок.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти