Навчання-тренінги в Тернопільському ОКІППО

У період з 25 по 26 червня 2018 року в Тернопільському ОКІППО відбулися навчання-тренінги для вчителів української мови і літератури «Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя», асистентів вчителя / педагогів інклюзивних класів «Організація роботи педагогів в інклюзивному класі», шкільних бібліотекарів «Хмарні технології як засіб популяризації читання у роботі шкільного бібліотекаря», завідувачів / вихователів закладів дошкільної освіти «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі закладів дошкільної освіти».

Під час навчання учасники тренінгу мали можливість підвищити рівень професійної компетентності в умовах впровадження інноваційних технологій в практику,  вдосконалити вміння використовувати сучасні методи роботи, розвинути здібності соціально-комунікативні, групового співробітництва, обмінятися досвідом та новими ідеями вдосконалення якості та прикладної спрямованості освітнього процесу згідно з вимогами Концепції «Нова Українська школа».

Дякуємо за теплу та дружню атмосферу, конструктивний настрій та щире прагнення знань. Бажаємо учасникам навчання успіхів та професійного зростання.

Адміністрація інституту