Відбулася нарада тренерів НУШ щодо підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р. в умовах Нової української школи

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 03.07 2018 № 180 Про організацію та проведення підготовки вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р. в умовах Нової української школи та належної організації вищезазначених заходів  14 серпня 2018  в ТОКІППО відбулася нарада тренерів, які з 15 серпня розпочинають роботу з вчителями англійської мови нашого регіону.

Усі тренери пройшли підготовку на заняттях Британської Ради і навчатимуть 715 вчителів англійської мови Тернопільської області практичних речей. Тренери ознайомлять вчителів з дієвими методами роботи в початковій школі для навчання англійської мови й запропонують конкретні практичні засоби, поради й приклади як можна ефективно організувати навчальний процес, мотивувати учнів і працювати з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

На нараді тренери отримали настановні роз’яснення та інструкції щодо навчально-дидактичного забезпечення навчання, ведення документації тренінгів і роботи на локаціях, а головне –  побажання плідної праці, творчого натхнення та професійного успіху.