Тренінг для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа»

17 серпня 2018 року в ТОКІППО завершився тренінг для першої групи вчителів англійської мови,  які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році  відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Тренінг проводився з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб сучасних школярів.

Вчителі опанували нові підходи до добору змісту та організації навчання, ознайомилися із дієвими та ефективними методами та прийомами для застосування на уроках англійської мови, зрозуміли сутність розвивального та діяльнісного спрямування занять із школярами початкових класів.  

Заняття допомогли вчителям подолати усталені стереотипи щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як ретранслятора інформації та сприяли їхньому усвідомленню ролі педагога як організатора та фасилітатора освітнього процесу, що зосереджує особливу увагу на результатах навчання.

Учасники тренінгу мали змогу спілкуватися із своїми колегами, ділитися думками, ідеями, досвідом роботи, шукати шляхи подолання труднощів, говорити про свої досягнення та успіхи.

Вчителі оцінили високий рівень організації тренінгу, сучасний зміст, ефективність та практичне спрямування проведених занять, а також висловились про свою готовність до роботи в Новій українській школі.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти