Тренінг «МАРКЕТИНГОВО-ІННОВАЦІЙНІ ІНСТРУМЕНТИ НАВЧАННЯ КУРСУ «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ»

25 вересня 2018 року за участю Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти і Тернопільського національного економічного університету на базі бібліотеки Л. Каніщенка ТНЕУ відбувся тренінг для вчителів області «Маркетингово-інноваційні інструменти навчання курсу «Фінансова грамотність».

Захід відкрив заступник декана факультету економіки та управління,  кандидат економічних наук,   доцент кафедри управління персоналом Андрій Семенович Коцур.

Про особливості навчання фінансової грамотності в контексті маркетингових інструментів вела розмову заступник декана з міжнародної та інноваційної діяльності,  кандидат економічних наук, доцент  кафедри маркетингу Любов Ярославівна Турчин.

На тренінгу у груповій формі роботи учасники заходу ознайомилися з інноваційними методами навчання курсу «Фінансова грамотність» за технологією критичного мислення, вчителі опрацьовували навчально-методичне забезпечення використовуючи техніку ментальних карт, створили модель фінансово-успішної особистості.

Методист відділу навчальних предметів і професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Лілія Ярославівна Криховець- Хом’як зупинилася на змінах та перспективах розвитку освітнього проекту «Фінансова грамотність», запросила педагогів області активно долучатися до турнірів, конкурсів та відзначення Дня заощаджень (перший тиждень листопада), Глобального тижня грошей (третій тиждень березня) у рамках вивчення курсу «Фінансова грамотність».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти