Шановний колего, вітаємо! Ви зареєструвалися для участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2019». Перший крок зроблено.

Що слід зробити далі?

Далі Ви готуєте інформаційну картку (її форму можна знайти на сторінці конкурсу https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2019/dokumenti-2019).

По завершенні реєстрації (17 жовтня) обласними департаментами/управліннями освіти будуть сформовані зони проведення першого туру конкурсу.

Представники оргкомітетів першого туру повідомлять Вас про те, куди та у який термін подати інформаційну картку; коли відбудуться змагання та які конкурсні випробування будуть вам запропоновані. Звертаємо увагу, що на першому турі, крім обов’язкових конкурсних випробувань (методичний практикум, практична робота, проект, тестування, урок), можуть бути проведені й додаткові конкурси.

Просимо Вас не надсилати інформаційні картки на адресу конкурсу vchytel_roku@ukr.net, тому що на цю адресу свої інфокартки мають надсилати учасники третього туру конкурсу.

Радимо Вам слідкувати за інформацією про перший і другий тури конкурсу на сайтах методичних установ, закладів післядипломної педагогічної освіти.

Інформацію про третій тур конкурсу Ви знайдете на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України (сторінка «Учитель року» https://mon.gov.ua/ua/tag/uchitel-roku).

 

Бажаємо Вам успіху!

Центральний оргкомітет конкурсу

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти