Обласний семінар-практикум «Професійна компетентність учителя фізичної культури – шлях до формування стійкої мотивації щодо фізичного розвитку школярів та збереження їх здоров’я: З досвіду роботи Гусятинського району»

18 жовтня 2018 року у загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці Гусятинського району відбувся обласний   семінар – практикум «Професійна компетентність учителя фізичної культури – шлях до формування стійкої мотивації щодо фізичного розвитку школярів та збереження їх здоров’я: з досвіду роботи Гусятинського району». У заході взяли участь методисти фізичної культури районних/міських методичних кабінетів та ОТГ.

Теоретична частина семінару проходила у актовій залі  навчального закладу. З вітальним словом до учасників заходу звернулась директор школи Н.С.Хорощак та ознайомила  присутніх зі створеними умовами у школі для реалізації фізичних здібностей та зміцнення здоров’я учнів. У ході семінару завідувач Гусятинським РМК Г.Й.Цвігун  зосередила увагу присутніх  на  сучасному стані та перспективі розвитку освіти Гусятинщини в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа», а методист відділу методики  навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Г.М.Єднак  висвітлила питання  професійної компетентності вчителя фізичної культури та на те, що вчителі повинні працювати за новими принципами, формувати ключові компетентності, реалізовувати наскрізні змістові лінії.

Калейдоскоп майстер-класів з нових варіативних модулів проходив на міському стадіоні м.Копичинці. Досвідом практичної роботи ділились тренери-викладачі Тернопільської ОДЮСШ В.І.Гнатишин (самбо), Л.П.Сагайдак (літній біатлон), учителі фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці О.А.Кузик, Р.М. Ватраль  (футбол), та учителі фізичної культури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Копичинці О.І.Ухач (петанк), Л.Р.Орішко (чирлідинг). Методисти фізичної культури також відвідали районний національно-патріотичний змаг сокільських чот і козацьких куренів, присвячений 76 річниці створення УПА, Дню українського козацтва та Дню захисника України. Завершився  семінар обговоренням та виробленням рекомендацій щодо удосконалення фахової компетентності вчителя фізичної культури та формування мотивації школярів щодо збереження їх здоров’я.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти