Тренінг «Технології проведення внутрішкільного моніторингу якості освіти»

18 та 19 жовтня 2018 року центром моніторингу якості освіти, ЗНО та інформаційно-аналітичної, видавничої діяльності проведено тренінг для директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Мета тренінгу – підвищення рівня управлінської компетентності директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань організації та проведення внутрішкільного моніторингу якості освіти.

Заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання ТОКІППО Шайнюк Ю. Ч. ознайомив учасників з нормативно-правовим забезпеченням моніторингу якості освіти в Україні, засадами формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Учасники спільно шукали шляхи подолання проблем, що виникають при впровадженні внутрішкільного моніторингу, вчилися складати програми моніторингових досліджень.

Другого дня учасники тренінгу удосконалювали навички використання табличного редактора Microsoft Excel в аналітичній діяльності керівника.

Заняття пройшло у довірливій, щирій, творчій атмосфері.

Учасники тренінгу отримали іменні сертифікати про проходження навчання із вказаною кількістю годин.