Інтерактивний захід з елементами тренінгу «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес»

28 жовтня 2018 року в м. Бережани (у приміщенні Бережанського краєзнавчого музею) відбувся просвітницький інтерактивний захід з елементами тренінгу «Громадянська освіта крізь призму впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес».

З вітальним словом й побажаннями активної та плідної праці до присутніх звернувся заступник міського голови Захарків О.М.

Михальчук Г.В., начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, зазначила важливість даних заходів, а особливо тренінгів як дієвого інструменту вдосконалення сучасної української освіти, зокрема на Тернопільщині. Дуже символічно було проводити захід з впровадження УХВЛ на фоні етнографічної експозиції вишитих рушників. Це створило затишну атмосферу для роботи.

Ковалик І. М., голова ГО «Гуртом», співкоординатор реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в освітніх закладах Тернопільської області, акцентував увагу слухачів на одній з цінностей Хартії, а саме –  «Бути активним громадянином». Закликав читати праці Любомира Гузара та інших відомих  українських лідерів. Пояснив, хто такий лідер в усіх ракурсах значення цього терміну.

Хома С.О., завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської  освіти, висвітлила різноманіття можливих засобів формування в молоді цінностей «Бути українцем» і «Мислити». Голуб М.Я., методист цього ж Центру, провела із учасниками заходу  вправи «Хто такий лідер?», «Великий лідерський секрет», «Імідж лідера».

Присутні були приємно вражені креативними виставковими експозиціями Галини та Миколи Проців, а також експонатами Бережанського краєзнавчого музею. Усі учасники просвітницького інтерактивного заходу отримали відповідні сертифікати.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти