На базі Завалівського ЗДО «Подоляночка» і Завалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено тренінг для педагогічних працівників на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

Відповідно до плану роботи науково-методичного тренінгового центру Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, 21 вересня 2018 р. на базі Завалівського ЗДО «Подоляночка» і Завалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено тренінг для педагогічних  працівників на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами» за участю Кавецького В. Є., кандидата педагогічних наук,  доцента,  в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО та А.Б Олексишин, методиста ресурсного центру інклюзивного освіти ТОКІППО. Основною метою було  підвищити рівень поінформованості педагогів щодо особливостей роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, формувати їх професійні компетентності у використанні ефективних підходів для створення належного розвивального середовища для дітей з ООП в освітньому закладі.

Учасники тренінгу ознайомилися з порядком організації інклюзивного навчання в освітніх закладах, розглянули особливості психолого-педагогічного супроводу суб’єктів освітнього процесу в умовах інклюзії та організації діяльності команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП. Також педагогічні працівники змоделювали ситуації взаємодії в умовах інклюзивного середовища. Заняття пройшло креативно і конструктивно. Учасники тренінгу отримали іменні  сертифікати про проходження навчання із вказаною кількістю годин.