Тренінг «Формування позитивної мотивації особистості педагога в контексті освітніх змін»

30 жовтня 2018 р. у Підволочиській загальноосвітній школі I-III ступенів  Підволочиської селищної ради Тернопільської області відбувся тренінг «Формування позитивної мотивації особистості педагога в контексті освітніх змін». У заході взяли участь учителі-предметники, класні керівники, управлінці закладу.

Мета тренінгу – підвищення рівня мотиваційної компетентності педагогів, заступників директорів та директорів з навчально-виховної роботи щодо конструктивної взаємодії та успішної професійної самореалізації та самозростання.

Учасники тренінгу мали змогу ознайомитися із презентаційним матеріалом «Мотивація педагога та учня: психолого-педагогічний аспект»; розкрити потенційні мотиваційні ресурси в собі; творчо та нестандартно працювати в різних локаціях; досягати поставлених професійних цілей та розробляти власну піраміду здобуття професійного успіху педагога в умовах сьогодення тощо.

Наприкінці заняття учасники обмінювалися позитивним досвідом  надбаннями мотивації та самомотивації, окреслювали спектр власних пропозицій щодо підвищення професійної мотивації та навчальної мотивації підростаючого покоління у викликах сучасності. Водночас на занятті панувала атмосфера доброзичливості, щирості, комфорту та ідейності педагогів та адміністрації цього ж закладу.

Організувала та провела тренінг – кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Жизномірська О. Я.