Школа як осередок розвитку громади: від учнівського самоврядування – до лідерства в громаді

 

В умовах творення Нової української школи завданням виховання є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення: добре знати себе, використовувати власний потенціал, вміти створювати ситуації успіху, розробляти й реалізовувати власний життєвий сценарій. За таких умов педагог-організатор має бути готовий до інноваційної діяльності.

29 жовтня 2018 року відбувся тренінг для педагогів-організаторів опорних шкіл області, метою якого було удосконалення компетентності педагогів-організаторів з питання формування школярів як соціально активної особистості, самореалізації в умовах опорного закладу, готовності до діяльності на користь громади.

Захід відкрила Хома С.О., в.о. завідувач центру виховної роботи ОКІППО. Вона ознайомила учасників з організаційними засадами діяльності школи управлінської майстерності учнівського самоврядування в умовах опорного закладу. Педагоги практикували сучасні форми роботи щодо організації учнівської молоді, які спонукали самостійно аналізувати інформацію, критично мислити, швидко адаптуватися до змін, співпрацювати в команді тощо. В процесі інтерактивної гри «Світове кафе» педагоги – організатори шукали відповідь на питання «Що могло б зробити шкільне життя (життя громади) цікавішим». У підсумку роботи учасники тренінгу отримали електронний варіант тематичних методичних матеріалів.

 

Інформацію підготувала методист Куриш О.С.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти