Зустріч  із Аркадієм Сльозою, завідувачем  відділу християнської етики  міжнародної громадської організації «Надія – людям»

29 жовтня 2018 року  у стінах ТОКІППО відбулася зустріч  із завідувачем  відділу християнської етики  міжнародної громадської організації «Надія – людям», представником редакції часопису “Слово вчителю”  Аркадієм Сльозою.

МГО « Надія-людям» встановлює зв’язки і співпрацює з різними організаціями, приватними особами, зацікавленими у  розробці і впровадженні освітніх програм, проведенні різноманітних духовних, освітніх, культурних акцій, здійсненні  соціальних проектів. Серед актуальних напрямків діяльності : виховні заходи для здобувачів освіти, християнські табори, сприяння введенню в шкільну програму  курсу ОХЕ, видання християнського педагогічного часопису « Слово вчителю», формування відео та аудіотеки з навчальним матеріалом.

Для налагодження механізмів взаємодії, підтримки та  співробітництва між методистами відділів освіти Тернопільщини та міжнародною громадською організацією « Надія -людям», керівниками закладів освіти та педагогами   відбулася зустріч із заступником директора  з  науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва  ТОКІППО   Ігорем  Вітенком.  Аркадій  Сльоза представив журнал «Слово вчителю» , запросив до активного залучення педагогів Тернопільщини до публікацій методичних напрацювань. Ігор Вітенко розповів про діяльність інституту, реалізацію обласної  програми «Впровадження Української  Хартії вільної людини в освітній процес».

Разом із Любов’ю Соболяк, методистом, завідувачем відділу менеджменту, комунікації та координації  методичних служб ТОКІППО, представник редакції часопису зустрівся  із   заступниками директорів з навчально-виховної роботи. У ході зустрічі Аркадій Сльоза розповів про духовно-просвітницький часопис « Слово вчителю», який покликаний допомогти вчителеві ОХЕ в підготовці до уроків, а також необхідність виховання дітей та молоді на засадах християнської моралі. Кожен із заступників отримав примірник журналу в подарунок .

.     Мистецтво  слова – це засіб спілкування, що  допомагає формувати  особистість, її творчі здібності. Як співіснувати із сучасними технологіями християнину? Засоби інформації існують для християн чи християни для засобів? Над даними питаннями Аркадій Сльоза мав змогу розмірковувати разом з методистами, які відповідають за викладання предметів духовно-морального спрямування, на обласному семінарі, котрий проходив у ТОКІППО.  Методисти мали змогу  дізнатися, які саме матеріали пропонує часопис учителям і батькам, аби допомогти їм виховати дітей справжніми патріотами, поспілкуватися особисто та налагодити потрібні контакти. У подарунок присутні отримали примірники журналу.

Завідувач  відділу християнської етики  міжнародної громадської організації «Надія – людям»  мав нагоду зустрітися також  із учителями ТНВК  « Школа – колегіум Патріарха Йосифа Сліпого». Керівник закладу  Марія Гуцал  ознайомила гостя із концепцією розвитку закладу, провела екскурсію школою.  З цікавістю  п. Аркадій  продовжив  спілкування з духовним провідником  та вчителями школи-колегіуму, яким не байдуже те моральне середовище, у якому виховується майбуття нашої країни – діти.  Із задоволенням подарував декілька примірників журналу  «Слово вчителю» для кабінету ОХЕ закладу.

Зустріч відбулася за сприяння методиста Центру виховної роботи, за хисту прав дитини та громадянської освіти  ТОКІППО  Лілії Мудрик.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти