Cтартував у області ХІХ Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика та ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням.

Мова – це серце народу

 

Щоб любити – треба знати, а
щоб проникнути в таку тонку й
неосяжну, величну й
багатогранну річ, як мова,
треба її любити

     Василь Сухомлинський

 

 

«Мова це одне з багатьох чудес світу, це цінне надбання нашого буття, це скарбниця важливих знань, що визначає нашу ментальність. У ній сконцентровано всі бажання, надії та сподівання мільйонів людей, що формують єдиний народ», такими словами розпочалося дійство, яке відбулося 9 листопада 2018 року в Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка.

Тут стартував у області ХІХ Міжнародний конкурс з української мови  ім. П.Яцика та ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням.

Про важливість усвідомити кожною людиною себе в рідному слові, вивчати, шанувати, зберігати і примножувати його говорили заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганна Зварич та директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський.

Гармонійне поєднання віршів, пісень у мультимедійному обрамленні на тлі ліричної музики створило незабутню атмосферу свята слова та духовності.