Круглий стіл для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Сучасні практики протидії булінгу: досвід роботи фахівців психологічної служби області»

13 листопада 2018 року на базі ТОКІППО відбувся круглий стіл для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Сучасні практики протидії булінгу: досвід роботи фахівців психологічної служби області».

Мета заходу: активізація знань і умінь з протидії булінгу, сприяння діалогу і обміну досвідом працівників психологічної служби системи освіти області та державних установ, що здійснюють заходи з питань профілактики булінгу серед учнівської молоді.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися директор інституту Петровський О. М. та директор НМЦ ПТО Гордійчук Л. Л.

В заході брали участь представники державних установ:

Тихович П. Є, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП у Тернопільській області;

Дрозд Р.О., начальник служби у справах дітей ТОДА;

Шуль О М., головний спеціаліст управління сімї та молоді, відповідальна за встановлення статусу особи ПТЛ.

До обговорення важливих питань з даної теми були запрошені Мисик В. С., заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, кандидат історичних наук ТОКІППО, Чорна І. М., доцент кафедри ім. В. Гнатюка, кандидат психологічних наук, Жизномірська О. Я., доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидат психологічних наук, Осадчук Л. В., методист НМЦ ПТО.

Кращі практики з протидії булінгу серед учнівської молоді презентували з досвіду роботи працівники психологічної служби: Тригук О. С., практичний психолог ЗОШ I-IIIст. № 11; Кравець О.В., практичний психолог ТВПУ №4, ім. М. Паращука.

Учасники круглого столу активно працювали та обмінювалися досвідом.

За підсумками роботи були вироблені рекомендації та алгоритм роботи практичного психолога та соціального педагога з учнями щодо протидії булінгу серед учнівському середовищі.

Захід організували і провели методисти НМЦПССР: Коротюк З. М., Демидась С. Р.та Ярмолицька С. О.