Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

16 листопада 2018 р. у ТОКІППО відбулося чергове засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є. та методистом НМЦПССР Демидась С. Р.

Метою роботи інтервізійної групи було підвищення рівня професійності практичних психологів, опанування новими техніками в процесі інтервізійної взаємодії, оволодіння навичками здійснення психологічного супроводу суб’єктів освітнього процесу в умовах інклюзивного середовища.

У роботі інтервізійної групи взяла участь В.Г. Мушій, методист, в.о. завідувача ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти ТОКІППО яка розкрила сутність та основні поняття інклюзивної освіти. Також учасник АТО, психолог А.М. Вовна презентував свою книгу «Психологія мобілізованого» і привернув увагу до особливостей надання психологічної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей.

Під час засідання практичні психологи активно та творчо працювали.  обмінювалися досвідом та поглядами з окреслених проблем. За підсумками роботи учасниками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.