Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

16 листопада 2018 р. у ТОКІППО відбулося чергове засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є. та методистом НМЦПССР Демидась С. Р.

Метою роботи інтервізійної групи було підвищення рівня професійності практичних психологів, опанування новими техніками в процесі інтервізійної взаємодії, оволодіння навичками здійснення психологічного супроводу суб’єктів освітнього процесу в умовах інклюзивного середовища.

У роботі інтервізійної групи взяла участь В.Г. Мушій, методист, в.о. завідувача ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти ТОКІППО яка розкрила сутність та основні поняття інклюзивної освіти. Також учасник АТО, психолог А.М. Вовна презентував свою книгу «Психологія мобілізованого» і привернув увагу до особливостей надання психологічної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей.

Під час засідання практичні психологи активно та творчо працювали.  обмінювалися досвідом та поглядами з окреслених проблем. За підсумками роботи учасниками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти