Обласний етап  ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

«Поет живе в серцях свого народу»

«Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде. Поет живе в серцях свого народу».

Максим Рильський 

25  листопада 2018 року у Тернопільській  ЗОШ I-III ст. № 13 імені Андрія Юркевича відбувся обласний етап  ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У заході взяли участь представники управління освіти і науки облдержадміністрації, інституту післядипломної педагогічної освіти. Усіх присутніх щирим художнім словом  і  ліричною піснею гостинно привітали учасники художньої самодіяльності  Тернопільської ЗОШ I-III ст. № 13 імені Андрія Юркевича. Найщиріші побажання успіхів учасникам Конкурсу  та їх наставникам пролунали з вуст заступника начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганни Зварич та  директора Тернопільського   комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександра Петровського. У конкурсі взяли участь 121 учень закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти  і 52 студента закладів вищої освіти.

 Список переможців

ІІІ (ІІ) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Диплом І ступеня

Зима Юлія Василівна, учениця 5 класу Заліщицької державної гімназії

Кальчук Зоряна Йосипівна, учениця 6 класу Заліщицької державної гімназії

Канюк Вікторія Вікторівна, студентка Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського

Лепявко Катерина Василівна, учениця 9 класу Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка

Малинич Анастасія Олегівна, учениця  7 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Мартинюк Оксана Петрівна, студентка Тернопільського національного економічного університету

Мудрак Олександра Ярославівна, студентка Гусятинського коледжу ТНТУ ім.І.Пулюя

Петрук Надія Михайлівна, учениця 11 класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця

Полиняк Марія Сергіївна, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Сивак Валерія Олегівна, учениця 8 класу Тернопільської Української гімназії імені  Івана Франка

Хандій Діана Ігорівна, учениця 10 класу Заліщицької державної гімназії

Чернявська Вікторія Андріївна, учениця Тернопільського вищого професійного училища  «Сфери послуг та туризму»

 

Диплом ІІ ступеня

Заблоцька Анастасія Михайлівна, учениця 5 класу Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ковальчук Іванна Романівна, учениця 7 класу Якимівської філії Лановецької загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів  № 2

Нестерович Юліана Володимирівна, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка

Мархевка Ілона Миколаївна, учениця 6 класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського

Махнітко Емма Сергіївна, студентка Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського

Полякова Олена Олегівна, студентка ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

Сагайдак Ірина Володимирівна, учениця  ДНЗ «Тернопільський ЦПТО»

Слобода Ірина Ярославівна, учениця 11 класу Бережанської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів  № 1

Скула Вікторія Іванівна, учениця 8 класу Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Фірман Дмитро Богданович, учень 10 класу Тернопільського НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

Ющак Вероніка Василівна, учениця 9 класу Переволоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бучацького району

 

Диплом III ступеня

Василик Мар’яна Павлівна, учениця 11 класу Бучацької гімназії ім.В.М.Гнатюка

Боднарчук Мар’яна Зіновіївна, учениця 9 класу Івано-Пустенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району

Градишин Валентина Ярославівна, учениця 8 класу Опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Каплун Діана Ігорівна, учениця 10 класу Доброводівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району

Крисько Марта Ігорівна, учениця 7 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів  № 2

Заяць Тетяна Романівна, учениця 6 класу НВК «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тернопільського району

Олещук Алла Ярославівна, учениця 5 класу Шумської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів  № 1

Придатко Назар Петрович, студент Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка

Слободян Неля Михайлівна, студентка Теребовлянського вищого училища культури

Щурко Ірина Андріївна, студентка Тернопільського національного економічного університету


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти