Інструктивно-методична нарада з членами обласної методичної секції викладачів української мови і літератури закладів професійної освіти

У  ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» за сприяння ТОКІППО 28 листопада цього року проведено інструктивно-методичну нараду з членами обласної методичної секції викладачів української мови і літератури «Підготовка учнів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури  2019 року та критерії перевірки завдань з розгорнутою відповіддю». Мета цього заходу – надати методичну допомогу викладачам української мови і літератури закладів професійної освіти області для забезпечення належного рівень підготовки учнів цих закладів до зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Про результати аналізу підсумків зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2018 року та особливості  проведення 2019 року зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури. присутніх інформував заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Ю.Ч. Шайнюк.  Про особливості підготовки учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО з української мови повідомила Кондирєва М.М. (методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО). Особливий інтерес у присутніх викликав практикум «Особливості оцінювання мовного оформлення власного висловлення».

 


Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Духовна пісня»
Віртуальні методичні кабінети
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти