Нарада-семінар з питань проведення ДПА з математики учнів закладів професійної освіти

За підтримки Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти 28 листопада 2018 року в приміщенні Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі відбулася нарада-семінар методичного об’єднання викладачів математики закладів професійно-технічної освіти з питання «Актуальні питання проведення державної підсумкової атестації з математики учнів закладів професійно-технічної освіти в 2019 році».

Відкрила захід Депутат Н.С., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Тернопільській області. Надія Степанівна привернула увагу учасників зібрання до питання ДПА з математики випускників закладів професійної освіти. Шайнюк Ю.Ч., заступник директора ТОКІППО охарактеризував новації ЗНО-2019 у деталях, а також ознайомив педагогів із результатами ЗНО з математики учнів області за минулі роки. Про особливості проведення ДПА з математики для учнів закладів професійної освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти розповіла Іванюк Т.Г., методист ТОКІППО. Тетяна Георгіївна надала методичні рекомендації для підготовки учнів до виконання завдань сертифікаційної роботи.

У формі методичного діалогу учителі математики закладів професійної освіти обговорили шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до державної  підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики та визначили пріоритетні напрямки роботи з даного питання.