Освітні дні Майкрософт в Україні для освітян

8 грудня 2018 року в приміщенні Новопечерської школи відбулися Освітні дні Майкрософт в Україні для освітян, які ефективно впроваджують цифрові технології, пропагують інновації в освіті: штучний інтелект, доповнену реальність, рамкову цифрову трансформацію, big data, Оffice365Minecraft в освіті, опираючись на виклики сьогодення, та розуміють важливість саморозвитку.

З вітальними словами виступили заступник Міністра освіти і науки Роман Греба та директор ІМЗО Олег Спірін. У заході взяло участь понад 95 освітян, представників з різних куточків України. Акцент цього року був на STEM-освіті. Захід радо відкрили представники компанії Майкрософт Наталя Дорош та Артур Кочарян. Про тенденції цифрового розвитку розповіла Ольга Свириденко, а про стан реалізації проекту EBSE (Електронний підручник для закладів загальної середньої освіти), у якому від Тернопільської області бере участь Заліщицька державна гімназія, учасники дізналися від заступника директора ІМЗО Світлани Литвинової.

Також ля учасників було проведено низку тренінгів з використання програмних продуктів Office 365, Teams, Minecraft та ін. Директор Заіщицької державної гімназії, сертифікований вчитель-експерт та тренер Майкрософт Олександра Войчишин провела 4 сесіїї, на яких  освітяни дізналися як інструменти Майкрософт допомагають школі бути успішною та вийти на міжнародний рівень. Адже гімназія є Показовою Школою Майкрософт та школою eTwinning.