Цивільний захист. Навчаються освітяни.

18 грудня 2018 року Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з НМЦ ЦЗ та БЖД області проведено інструктивно-методичне заняття щодо планування в 2019 році навчання керівного складу та фахівців освітньої галузі області, діяльність яких пов’язана з організацією і проведенням заходів з питань цивільного захисту, техногенної безпеки та пожежного захисту.

В проведенні заняття взяли участь заступники начальників управління освіти і науки та управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, керівники місцевих органів управління освітою, методичних служб області, призначені особи з питань ЦЗ в органах управління освітою, методичних службах, вищих навчальних закладах підпорядкованих безпосередньо управлінню освіти і науки.

Підведено підсумки навчання освітян в 2018 році з рахуванням зауважень комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій в травні місяці. Відзначено ділову співпрацю ТОКІППО і НМЦ ЦЗ та БЖД області в питаннях організації і проведення навчання учасників освітнього процесу з питань ЦЗ, пожежної безпеки.

Скоординовано алгоритм дій з виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо навчання в НМЦ ЦЗ та БЖД області, виконання вимог керівних документів щодо навчання на об’єктовому рівні.