Цивільний захист. Навчаються освітяни.

18 грудня 2018 року Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з НМЦ ЦЗ та БЖД області проведено інструктивно-методичне заняття щодо планування в 2019 році навчання керівного складу та фахівців освітньої галузі області, діяльність яких пов’язана з організацією і проведенням заходів з питань цивільного захисту, техногенної безпеки та пожежного захисту.

В проведенні заняття взяли участь заступники начальників управління освіти і науки та управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, керівники місцевих органів управління освітою, методичних служб області, призначені особи з питань ЦЗ в органах управління освітою, методичних службах, вищих навчальних закладах підпорядкованих безпосередньо управлінню освіти і науки.

Підведено підсумки навчання освітян в 2018 році з рахуванням зауважень комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій в травні місяці. Відзначено ділову співпрацю ТОКІППО і НМЦ ЦЗ та БЖД області в питаннях організації і проведення навчання учасників освітнього процесу з питань ЦЗ, пожежної безпеки.

Скоординовано алгоритм дій з виконання розпорядження голови облдержадміністрації щодо навчання в НМЦ ЦЗ та БЖД області, виконання вимог керівних документів щодо навчання на об’єктовому рівні.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти