Обласний семінар для заступників директорів з НВР гімназій, ліцеїв, колегіумів області на тему « Інноваційні засади роботи педагога з обдарованими учнями через призму освітньої реформи Нової української школи»

18 грудня 2018 року на базі ТОКІППО відбувся обласний семінар для заступників директорів з НВР гімназій, ліцеїв, колегіумів області на тему « Інноваційні засади роботи педагога з обдарованими учнями через призму освітньої реформи Нової української школи» ( з досвіду роботи методичної служби м. Чорткова). Відповідно до плану роботи обласного семінару з вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з науково – педагогічної, навчальної роботи та інформаційно – комунікаційних технологій, кандидат філологічних наук, доцент – Когут Ольга Іванівна, яка привернула увагу до проблем становлення сучасної мережі закладів загальної середньої освіти та створення нового освітнього середовища, а також важливості використання в освітньому процесі інноваційних технологій, форм і методів роботи. Завідувач Чортківського ММК  О.Я.Данильчак ознайомила присутніх із системою роботи методичного кабінету, окремо наголосивши на пріоритетах у роботі з обдарованими учнями. Доповнила думку Ольги Ярославівни заступник директора з НВР Чотківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича – Н.Б.Весновська, виступивши із темою « Командна робота адміністрації та умотивований вчитель – шлях до покращення якості освіти та успіху закладу в цілому». Надією Богданівною презентовано цікавий відеофільм про роботу гімназії. Про практичне спрямування методичної роботи з метою формування обдарованого учня через самоосвіту вчителя в умовах інноваційної школи  розповіла І.Я. Чайковська – заступник з НМР Чотківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича. Гриндула Т.І., заступник з виховної роботи, виступила щодо потреби  модернізації виховної роботи  в умовах впровадження сучасних інформаційно – комунікаційних технологій  задля розвитку креативно – інтелектуальних здібностей учнів.  Практичний психолог С. М. Рибачок підготувала цікаві практичні вправи для присутніх педагогів.

Заступник директора з науково – методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, кандидат географічних наук Вітенко І.М. виступив з темою «Розвиток проектної та дослідно – експериментальної діяльності педагогів в умовах інноваційного освітнього простору». Про якісне та змістовне впровадження змін в закладах загальної середньої освіти донесла присутнім модератор обласного семінару Смук Н. Р.  – методист відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб ТОКІППО.

На семінарі панувала атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння. Учасники надали високу оцінку організації та змісту проведеного заходу, як теоретичної, так і практичної його частині.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти