Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів

19 грудня 2018 р. в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 імені Б. Лепкого відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Сучасні методики компетентнісного навчання при проведені інтегрованих уроків у початковій школі». Засідання проводилося у форматі не(конференцї) ЕdСamp.

Керівник творчої групи, директор школи  Добровольська О.М. охарактеризувала сучасні методики компетентнісного навчання, зазначивши вплив інтерактивних методів навчання на ефективність освітнього процесу. Коненко Л.Б. завідувач відділу дошкільної та  початкової освіти ТОКІППО звернула увагу на компетентнісно-інтегрований підхід у навчанні через наскрізну лінію.

Учасники групи відвідали урок в 1 класі «Я досліджую світ» (вчитель Штогрин М.М.). Ознайомилися з новітнім форматом структурування навчального матеріалу   кейс-уроком (Горішна О.М.).

Жваво проходила робота педагогів в групах над ознайомленням з біографією та творчістю українського поета, прозаїка та громадського діяча   Б.Лепкого за допомогою інтерактивної сюжетної гри – квест (Теслюк Н.З.).  Із захопленням учасники творчої групи спостерігали за театралізацією казки у виконанні учнів 4-ого класу, в рамках виступу педагога Плисюк Т.Є. про те, як зробити тему уроку цікавішою, інтегрувавши її  з іншими темами та використавши театралізацію.

Завдяки виступу вчителя-логопеда школи Семененко Г.Я.   присутні змогли ознайомитися з педагогічним інструментарієм вчителя у класі з інклюзивною формою навчання.

Підсумовуючи, учасники творчої групи  відзначили актуальність і важливість впровадження сучасних методик компетентнісного навчання в освітній процес початкової школи.