ТРЕНІНГ “ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА У ВИМІРІ ОСВІТНІХ ЗМІН”

15 січня 2019 року в Бучацькій ЗОШ I- III ст. №1 відбувся тренінг для вчителів на тему “Формування позитивної мотивації особистості педагога у вимірі освітніх змін”. Директор школи Галина Іванівна Григоришин звернулася із привітальним словом до усіх учасників тренінгу та запропонувала презентацію із музичним супроводом. Оксана Ярославівна Жизномірська розпочала тренінгове заняття, що складалося із двох блоків, у першому (теоретичному), було ознайомлено та окреслено основні дефініції, позиції, трактування “мотивація”, “мотиваційна особистість”, “стимул”, “мотив”, “особистість, яка прагне до змін” тощо; у другому (практичному) блоці було відпрацьовано разом з учасниками низка прикладних технік, завдань, ситуацій, мотиваційних вступів, що дали змогу вчителям замислитися над власним “Я”(мотиваційна спрямованість педагога) до професійної діяльності, збагнути мотиваційні стимули та “Я-іншого”  школярів.

На занятті учасники тренінгу презентували свою активність,  щирість, відвертість у висловлюваннях, вміння конструктивно висловлюватися та домовлятися, а також проявляли доброзичливе ставлення один до одного. Учасники тренінгу висловлювали вдячність за проведену роботу.

Організувала та провела тренінг О. Я. Жизномірська- кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО.