ЗАПРОШУЄМО НА ФІНАЛ ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Адміністрація інституту повідомляє, що  26-27 грудня 2018 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив  відбірковий етап ІІ туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу» та «Французька мова». За результатами відбіркового етапу  ІІ туру у фінал увійшли:

У номінації «Географія»
·    Агаркова Тетяна Сергіївна учитель географії Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
·    Горин Андрій Петрович учитель географії загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Дунів Заліщицького району
·    Дрозд Катерина Сергіївна учитель географії Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4
·    Дудка Володимир Зіновійович учитель географії навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія” м. Копичинці Гусятинського району
·    Кантицька Людмила Леонтіївна учитель географії Гніздичненського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Збаразького району
У номінації «Основи здоров’я»
·                             Безух Оксана Ярославівна учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Биковецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради
·                             Гладка Валерія Валеріївна учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11
·                             Дяків Василь Григорович учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Заліщицької державної гімназії
·                             Михайленко Ярослав Володимирович учитель навчального предмета «Основи здоров’я» комунального закладу Настасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради
·                             Шийка Олена Петрівна учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Борщівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика
У номінації «Захист Вітчизни»
·                             Дудник Віктор Валерійович учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» школа допризовної підготовки Тернопільської міської ради
·                             Пеляк Сергій Іванович учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Козівської державної української гімназії ім. В. Герети
·                             Пендзей Роман Євгенович учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Язловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бучацького району
·                             Терлецький Віталій Михайлович учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» навчально – виховного комплексу  “Довжанківська загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад” Тернопільської районної ради,
·                             Тихоліз Василь Володимирович учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Млиновецького навчально-виховного комплексу”Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Зборівського району.

 

 

У номінації «Вчитель інклюзивного класу»
·                             Янчишин Оксана Петрівна учитель інклюзивного класу Цеценівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Шумського району
·                             Домбровська Наталія Михайлівна учитель інклюзивного класу Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети
·                             Мисько Ольга Володимирівна учитель інклюзивного класу Шкроботівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”, Шумської районної ради
·                             Савицька Надія Степанівна учитель інклюзивного класу опорного закладу Горинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради
·                             Сембрат Христина Іванівна учитель інклюзивного класу Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
У номінації «Французька мова»
·                             Грабовська Зоряна Ярославівна учитель французької мови Тернопільської Української гімназії ім. І Франка
·                             Легка Ганна Володимирівна учитель французької мови Нагірянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чортківського району
·                             Сагайдак Катерина Олександрівна учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов
·                             Цар Зоряна Василівна учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов
·                             Шевчук Олександр Григорович учитель французької мови В.Загайцівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради

Запрошуємо учителів для участі у фінальному етапі ІІ туру  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», який відбудеться 27-28 січня 2019 року. Також запрошуються члени журі кожної з номінацій.

Заїзд, розміщення, поселення фіналістів та членів журі 27 січня 2019р. о 09.00 год. Урочисте відкриття конкурсу о 10.00 в актовому залі ТОКІППО (м.Тернопіль, вул. Громницького, 1).

 

Склад журі
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
у номінації «Географія»

 

Вітенко Ігор Михайлович заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського ОКІППО, к. геогр. н.
Якимович Людмила Сергіївна завідувач методичним кабінетом, методист географії відділу освіти Кременецької міської ради
Кривокульська Мирослава Василівна учитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист «Теребовлянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради
Басок Тамара Григорівна методист природничих дисциплін Лановецького районного методичного кабінету
Сампара Оксана Володимирівна учитель географії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

Склад журі
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
у номінації «Французька мова»

 

Пермякова Ольга Григорівна доцент кафедри романської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук, голова журі (за згодою)
Лавро Ірина Олександрівна Методист комунальної установи Монастирської районної ради «Монастириський районний методичний кабінет», спеціаліст І категорії, лауреат обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
Паньків Ірина Орестівна учитель французької мови Джуринської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»,  лауреат обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
Сисак Ірина Степанівна учитель французької мови Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних моав Тернопільської міської ради, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».
Шарак Наталія Миколаївна завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Шумської районної державної адміністрації.

 

Склад журі
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
у номінації «Основи здоров’я»

 

Барна Любов Степанівна доцент кафедри загальної біології  та методики  навчання природничих дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук, голова журі (за згодою)
Бендерська Ірина Володимирівна учитель біології та  основ здоров’я Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель
Калуш Людмила Юріївна директор Шумського ліцею, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України
Козловська Лариса Петрівна методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу
Мельничук Олександра Іванівна  методист Збаразького районного методичного кабінету

 

Склад журі
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

 

Буняк Надія Андрониківна завідувач кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доктор психологічних наук, професор; голова журі (за згодою)
Коненко Лариса Богданівна методист, в.о. завідувача відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО
Смільська Наталя Богданівна директор Теребовлянського ІРЦ
Калита Надія Володимирівна вчитель початкових класів Підволочиської ЗОШ  І-ІІІ  ступенів  Підволочиської  селищної  ради,  спеціаліст вищої категорії, “учитель-методист”.
Березіцька Наталія Степанівна вчитель початкових класів Комунального закладу Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району, спеціаліст вищої категорії, “учитель-методист”

 

 

Склад журі
обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»
у номінації «Захист Вітчизни»

 

Брославський Володимир Любомирович начальник відділу у справах молоді, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат історичних наук, доцент, учасник АТО; голова журі (за згодою)
Сивирин Микола Анатолійович провідний спеціаліст сектору психофізіологічних досліджень «Поліграф» центру спеціальної підготовки юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, кандидат історичних наук; учасник АТО
Фандалюк Василь Іванович

 

учитель «Захисту Вітчизни», заступник директора Почапинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель», голова методичного об’єднання учителів «Захисту Вітчизни»
Гармідер Володимир Леонідович учитель захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Зборів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», голова методичного об’єднання учителів «Захисту Вітчизни»
Гелета Зіновій Степанович методист «Захисту Вітчизни» методичного кабінету відділу освіти Скалатської міської ради