Під час святкування 100-річчя Акта Злуки ЗУНР і УНР в ТОКІППО нагородили подарунками переможців обласних конкурсів

22 січня 2019 року в актовій залі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася урочиста імпреза з нагоди 100-річчя Акту Злуки, організована і проведена ТОКІППО спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА.

Учасниками заходу були працівники ТОКІППО, члени громадських організацій та представники освітніх установ області, переможці краєзнавчо-пошукового проекту «Непоборні», присвяченого 75 річниці утворення Української Повстанської Армії, а також обласного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей Української Хартії вільної людини в процесі викладання навчальних предметів.

З вітальним словом та міркуваннями щодо пріоритетів розвитку сучасної  освіти до присутніх звернувся директор ТОКІППО, кандидат історичних наук, доцент Олександр Петровський.

Зі словами вдячності за сумлінну та благородну працю звернувся до освітян краю Любомир Крупа, заступник голови Тернопільської обласної ради, кандидат історичних наук, доцент. Зауважив потребу у необхідності діяльнісного підходу сучасних педагогів до навчально-виховного процесу, мета якого виховати практикуючого християнина й національно свідому особистість.

Цікаву та змістовну доповідь «100-річчя Акту Злуки: історія та сучасність» презентував Володимир Мисик, депутат Тернопільської обласної ради, кандидат історичних наук, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО.

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської ОДА від 15.05.2018 р. № 129 «Про підсумки проведення в області краєзнавчо-пошукового проекту «Непоборні», присвяченого 75-й річниці утворення Української Повстанської Армії», наказу директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 12.11.2018 р. № 68-ОД «Про проведення конкурсу на визначення кращих краєзнавчо-пошукових проектів «Непоборні» висококваліфікованим та компетентним журі було визначено кращих авторів краєзнавчо-пошукових проектів «Непоборні», присвячених 75-й річниці утворення Української Повстанської Армії, яких нагородили цінними подарунками, придбані за кошти Тернопільської обласної ради.

Окрім цього на виконання обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки, прийнятої сесією ТОР, наказу УОН ТОДА від 18.09.2018 року № 236 «Про проведення обласного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей Української Хартії вільної людини в процесі викладання навчальних предметів» та з метою апробації в освітньому процесі застосування системи цінностей Української Хартії вільної людини, здійснення дидактично-методичного забезпечення реалізації Програми, підвищення ефективності впровадження духовних і моральних цінностей у процесі викладання навчальних предметів в області з 26 по 30 листопада 2018 року був проведений обласний конкурс інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей Української Хартії вільної людини в процесі викладання навчальних предметів. Відповідно до наказу УОН ТОДА від 28 грудня 2018 року № 333 «Про підсумки проведення в області обласного конкурсу інтелектуальних випробувань щодо розкриття духовних і моральних цінностей Української Хартії вільної людини у процесі викладання навчальних предметів» переможців даного Конкурсу було нагороджено цінними подарунками, придбаними за кошти, виділені Тернопільською обласною радою.

Урочистості з нагоди 100-річчя Акту Злуки завершилися колективним виконанням церковного гімну «Боже великий, єдиний» та гучними оплесками на адресу нагороджених освітян області та організаторів свята.