ТРЕНІНГ “Мотивація особистості педагога у вимірі освітніх змін та інновацій”

27 лютого 2019 року за сприяння адміністрації закладу Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотопотіцької селищної ради Бучацького району відбувся тренінг ” Мотивація особистості педагога у вимірі освітніх змін та інновацій”, яке було презентовано кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти О. Я. Жизномірською.

Упродовж нашої роботи було поставлено декілька цілей: формування позитивної мотивації педагога до змін в освітньому процесі; формування професійних компетентностей та самовдосконалення особистості; формування сучасних навичок особистості дорослого(вчителя) та дитини (учня),  а саме вміння комунікувати, домовлятися, сперечатися, доводити власну думку, бачити перспективи свого майбутнього життя; критично та креативно мислити; бажання працювати з викликами сьогодення; вміння працювати зі своїми помилками, невдачами; передбачати ризики; вибудовувати власний шлях особистісного та професійного успіху.

Учасники тренінгу активно проявляли ініціативу, по-своєму осмислювали мотиваційні питання освітнього процесу, грунтовно аналізували психологічні дефініції “мотивація”, “стимул”, “мотив”, “успішна особистість дитини (школяра)”, ” успішна особистість дорослого(педагога)”, успішна особистість батьків”,  “успішний заклад” тощо.

На тренінговому занятті панувала атмосфера щирості, активності, жвавості та водночас спостерігалася “картинка позитивних емоцій”, що засвідчує про необхідність та актуальність окресленого питання для педагогів, а також подана пропозиція щодо подальшої науково-методичної співпраці освітнього закладу із Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти