Засідання Школи професійного саморозвитку на тему «Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

6.03.2019 року на базі ТОКІППО для практичних психологів і соціальних педагогів закладів інституційного догляду та виховання дітей відбулось засідання Школи професійного саморозвитку на тему «Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами», метою якої була актуалізація та оновлення знань про сучасні підходи до організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, про чинне законодавство, яке регулює навчання та виховання особливих дітей в суспільстві, методичні прийоми соціально-психологічної діяльності практичного психолога і соціального педагога щодо формування толерантності у батьків, педагогів у процесі інтеграції дитини з ООП в освітнє середовище.

На засіданні виступили: О.Я.Жизномірська, канд. псих. наук, доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, В.Г.Мушій, в.о. завідувач ОРЦПІО.

Учасники активно обговорювали питання формування психологічної готовності учасників освітнього середовища до взаємодії з дітьми з ООП та співпраці мультидисциплінарної команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП.

Досвідом роботи з педагогами та родиною поділились З.М.Мокрицька, соціальний педагог ТОНРЦ, Н.Р.Лірук, практичний психолог Збаразької санаторної ЗОШ-інтернат І-ІІІст.

Завершилось засідання ШПС практичним заняттям «Спілкування в родині – умова успішної інтеграції дитини з ООП в освітнє середовище».

Оганізувала і провела засідання ШПС методист НМЦПССР Ярмолицька С.О.