Творчий вечір Богдана Томенчука відбувся у Тернополі

З ініціативи начальника управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольги Зіновіївни Хоми та заступника директора з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрія Чеславовича Шайнюка 12 березня 2018 р. у Тернопільській Українській гімназії імені Івана Франка відбулася презентація восьмої поетичної збірки Богдана Томенчука «Жінка з одного вірша».
Богдан Михайлович Томенчук – митець, творчість якого є головною рушійною силою поетичного руху сучасності, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, публіцист, лауреат двох літературних премій: імені В’ячеслава Чорновола та премії імені Івана Франка, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.
На заході була присутня дружина Богдана Михайловича – вірна муза поета, чарівна жінка, людина виняткової життєвої мудрості та високого професіоналізму Софія Петрівна Томенчук.
Про визначний вплив творчості Б. Томенчука на розвиток сучасної української літератури розповіла Марія Антонівна Нова, заслужений вчитель України, заступник директора з навчально-методичної роботи Тернопільської Української гімназії імені          І. Франка.  З музичним дарунком для поета та гостей заходу виступила гімназистка Анастасія Михальчук.

З вітальним словом до поета виступила начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Зіновіївна Хома.

Відверта розмова автора та читача вібувалася у щирій та невимушеній атмосфері. Поет глибоко переконаний, що саме Слово має магічну силу, тому і є найкращою зброєю проти неправди та фальші, які, на жаль, притаманні сучасному суспільству. Кожен присутній мав можливість відчути і зрозуміти по-своєму “Жінку з одного вірша”…

Висловлюємо щиру подяку директору Тернопільської Української гімназії імені     І. Франка Анатолію Васильовичу Крижанівському за створення комфортних умов для проведення творчого вечора Богдана Томенчука.