Підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 05.11.2018 року № 278 Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми», наказу Міністерства освіти і науки від 01.10.2018 року № 1044 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України, навчально-методичним центром психологічної служби і соціальної роботи ТОКІППО впродовж грудня 2018 року – січня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

За підсумками І (районного) етапу до ІІ обласного етапу було допущено 19 авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів.

Переможцями обласного конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» визнано:

І місце:

авторський колектив: практичного психолога Кусень Марію Зіновіївну, соціального педагога Лещишин Тетяну Орестівну Тернопільської ЗОШ І-ІІІст. №4 – профілактична програма «Після третьої»;

ІІ місце:

соціального педагога Лановецької ЗОШ І-ІІІст. №2 Скидан Світалану Дмитрівну – профілактична програма «Формування безпечної поведінки в учнівському середовищі»;

ІІІ місце:

практичного психолога Давосир Лілю Олександрівну Козівської ЗОШ І-ІІІст. №2 – профілактична програма «Я перемагаю своїх ворогів тим, що перетворюю їх на друзів».

Авторів-переможців обласного конкурсу програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» буде нагороджено грамотами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

За активну участь у створенні та впровадженні профілактичних програм в освітніх закладах управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації відзначить авторів-учасників програм Конкурсу подякою.

Рейтинговий список авторських програм ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу додається.

Переможці ІІ етапу візьмуть участь у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу, що відбудеться в квітні 2019 року.