Змагання юних екологів завершені

Упродовж п’яти днів Тернопільщина приймала учасників ІХ  Всеукраїнської олімпіади з екології.

Урочисте відкриття відбулося 11 березня 2019 року о 16.00 у приміщенні Кременецького районного будинку культури.

У заключному етапі ІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології взяли участь 80 учнів 10 -11 класів із 24 областей України та м. Києва.

Упродовж трьох днів тривали змагання між учасниками олімпіади. До  складу журі олімпіади з екології увійшли науковці та вчителі провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України.

12 березня пройшов теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду.

13 та 14 березня відбувся практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкриває широкий спектр екологічних проблем України.

Для членів оргкомітету та журі організована зустріч з науковцями   Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка та Кременецького ботанічного саду, екскурсійна поїздка містом Кременцем.

Учасники олімпіади та керівники команд відвідали історичні місця, зокрема: Замкову гору, літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького, Кременецький лісотехнічний коледж, який розміщений у приміщенні Білокриницького палацу Вороніна, Кремене́цький ботані́чний сад, музеї «Рідної школи» і «Бойової слави», мистецький центр «Сузір’я» у Волинському ліцеї імені Нестора Літописця.

Урочисте закриття олімпіади відбулося 15 березня 2019 року о 09.30 в актовій залі Волинського ліцею імені Нестора Літописця. За підсумками змагань 5 учасників нагороджено дипломами І ступеня, 10 – дипломами ІІ ступеня та 24 учасники – дипломами ІІІ ступеня.

  

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти