Тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»

З 26 по 28 березня 2019р. в ТОКІППО відбувся тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», метою якого було вдосконалення рівня професійної компетентності працівників психологічної служби та підготовки їх до здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу дітей та їхніх родин, що постраждали внаслідок кризи, зменшення соціально-психологічних наслідків психічної травми, забезпечення сталого доступу до отримання психологічної допомоги.

В ході тренінгу учасники мали можливість не тільки збагатитись змістовним фаховим теоретичним матеріалом, але й сформувати навички надання первинної психологічної допомоги, навички керування постравматичними реакціями, обмінятись досвідом і отримати відповіді на важливі запитання щодо кризового консультування дітей різних вікових груп.

Упродовж заняття практичні психологи і соціальні педагоги активно брали участь у розігруванні проблемних ситуацій, вправ, у роботі в малих та великих групах. Учасники проаналізували принципи побудови програми розвитку навичок психологічного відновлення у дітей та розробили алгоритм роботи працівників психологічної служби щодо психосоціальної стійкості до стресу учасників освітнього процесу.

На тренінгу панувала емоційно насичена, позитивна і доброзичлива атмосфера.

Тренінг організували та провели методисти НМЦПССР Зоряна Коротюк, Світлана Демидась, Світлана Ярмолицька