Про семінар «Спільнота практиків: діяльність шкільних клубів підприємництва та пілотування «Індексу інституційної спроможності»

10-12 квітня 2019 року в місті Ірпінь відбувся семінар-практикум з обміну досвідом представників шкіл-учасників проекту Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» «Школа як осередок розвитку громади», метою якого була презентація та обговорення восьми моделей Шкільних клубів підприємництва та обмін найкращими практиками.

Учасниками зустрічі були педагоги НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї» Великогаївської ОТГ Тернопільського району – Майка О.Р., Мудра О.М., Глуха А.Б. та НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІст.№5-ДНЗ» – заступник директора Ляхович Т.А., Бендасюк Н.О. і координатор проекту в області – Куриш О.С., методист відділу менеджменту, координації та комунікації методичних служб ТОКІППО.

В рамках заходу учасники відвідали Бучанську Українську гімназію. Ознайомилися з діяльністю ЗЗСО у межах проекту: створення й функціонування Шкільного клубу підприємництва, реалізація проекту «Медіа-центр «Місто можливостей», ділилися досвідом та результатами співпраці з громадою. Спілкуючись з старшокласниками – членами ШКП Бучанської Української гімназії, учасники заходу відзначили, що діяльність проекту ефективно популяризує підприємництво серед учнівської спільноти, сприяє профорієнтації та соціалізації школярів.

Захопливо та результативно пройшов практикум «Майстерня підготовки кейсів: створення й діяльність шкільних клубів підприємництва», під час якого педагоги презентували напрацювання Шкільних клубів підприємництва. Серед іншого, Шкільний клуб підприємництва НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІст.№5-ДНЗ» презентував свою першу сувенірну продукцію з краєвидами рідного міста.

В ході семінару «Спільнота практиків» педагоги ділилися досвідом та проблемами що виникають у процесі пілотування «Індексу інституційної спроможності» у школах: обговорювали результати та плани розвитку.

Куриш О.С., методист, координатор проекту в області.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти