Свято методики польської мов

Свято методики викладання факультативного курсу польської мови відбулося 11 – 12 квітня 2019 року у Тернопільському ОКІППО. Науково – методичний семінар проводився за підтримки та фінансування Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку. Навчальний семінар відкрила  віце – консул Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Тереса Хрущ. 45 учителів, що викладають факультативний курс польської мови у навчальних закладах Тернопільщини, та учителі, що викладають польську мову при Товариствах польської мови в Тернопільській області познайомились із цікавим підручником  польської мови «Крок за кроком». Учителі із Польщі Томаш Стемпик і Ілона Стемпик спрямували процес навчання польської мови на розвиток ключових компетентностей школярів шляхом використання  інноваційних технологій.

Усі знання про світ учні осягають через мову. Щоб виховати особу, яка прагне до реалізації своїх можливостей, необхідно навчити дитину вирішувати мовними засобами певні комунікативні завдання в різних сферах і ситуаціях спілкування, тобто сформувати в неї комунікативну компетенцію. Освоєння комунікативної компетенції учнями вимагає від педагога майстерності в побудові уроків. Застосування інформаційних технологій зацікавлює учнів, викликає бажання обмінюватися інформацією з учителем і однокласниками. Можливості мультимедіа дають змогу зробити урок насиченішим, продуктивнішим, емоційно багатшим – ці істини переконливо довели нашим учителям – полоністам педагоги із школи «Glossa» польські педагоги Ілона і Томаш Стемпики.

Семінар завершився теплими побажаннями для вчителів Тернопільщини директора ТОКІППО Олександра Петровського і заступника директора ТОКІППО і з наукової роботи Ігоря Вітенка та врученням дипломів учителям – полоністам.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти